82. Konvolut grafik - 3 kusy
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno vpravo dole, konvolut - 3 kusy
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 04.03.2019 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč