9. Tři vázy
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno a datováno vlevo dole, pochází přímo od autora, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 2001
Šířka: 28 cm, výška: 66 cm, rámování: 68 x 30 cm
Stav: vynikající
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 18:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 13 500 Kč