112. Zlacený rám
zlacený reliéfní rám se sklem
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,9 cm, rámování: 35,3 x 43,1 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč