512. Podzim
Autor: Josef Kurzava
(1907 Ostrava - 1984)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: kvaš na kartonu, datace: 1961
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 80 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč