Po zimě

Autor: Jan Solovjev
(1922 Turnov - 2014)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč