PF 1943

Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)

Vlevo dole je tužkou datování s písmeny PF 1943. Monogram V.S je čitelný dole uprostřed přímo v grafice . Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 27 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč