114. Pohled na Prahu - 2 kusy

Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč