114. Pohled na Prahu - 2 kusy
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 05.03.2019 22:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč