135. Pohled na střechy
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole i datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1951
Šířka: 38,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48,5 x 56 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč