145. Harmonikář
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole, volný list, natrženo
Technika: kresba
Šířka: 45 cm, výška: 56 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč