35. PF 1943
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
Vlevo dole je tužkou datování s písmeny PF 1943. Monogram V.S je čitelný dole uprostřed přímo v grafice . Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 27 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč