Prosba

Autor: Ladislav Postupa
(1929 Náchod)

signováno a datováno na reversu, originální adjustace fotografie na dřevěném podkladu
Materiál: fixováno na dřevě, datace: 1989
Šířka: 29 cm, výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč