166. Hvězdice
Autor: Ladislav Postupa
(1929 Náchod - 2016 Liberec)
signováno na reversu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 18 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 37 x 32,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč