Akt

Autor: Jules Schyl
(1893 Kodaň, Dánsko - 1977)

Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 36/220 s textem "orig. lito". Paspartováno, pod sklem, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 41 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč