8. Na vesnici

Autor: Jules Schyl
(1893 Kodaň, Dánsko - 1977)

signováno a datováno vpravo nahoře, novější rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 1949
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50,5 x 58,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč