87. V přístavu
Autor: ? Vaidel
(malíř 20. století)
signováno a datováno vpravo nahoře, rám zlacený
Technika: olej na malířské desce, datace: 1943
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 42,5
Konec dražby: 05.03.2019 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč