41. Modré zátiší
Autor: Gunnar Greiber
(1919 Stockholm - 2011 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dol
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 31 x 45 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč