Abstraktní kompozice

Autor: Gunnar Greiber
(1919 Stockholm - 2011 Stockholm, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno. Malba krakelovaná,místy opadaná
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 92 cm, rámování: 98 x 70,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč