Koláž

Autor: Gunnar Greiber
(1919 Stockholm - 2011 Stockholm, Švédsko)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 41 cm, rámování: 46 x 41,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč