Malý Fürstenbergský palác v Praze

Autor: Alois Ježek
(1887 Praha - 1943 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1928
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 55 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč