90. Pohled na město
Autor: Alois Ježek
(1887 Praha - 1943 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 54 x 44 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč