114. Kokeschi II.

signováno zespodu
Materiál: dřevo, datace: 60. léta 20. století
Výška: 58 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 02.03.2020 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč