113. Koulouškové 4 ks
glazovaná keramika, stádo kolouchů, neznačeno
Datace: 20. století
Výška: 9 cm
Konec dražby: 07.09.2020 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč