113. Pestrá kytice
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1939
Šířka: 44 cm, výška: 59 cm, rámování: 83 x 65 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 29.11.2021 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat