Signováno L.M.

Signováno nečitelně vlevo dole, paspartováno, zaskleno, orámováno
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 33 x 29 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč