114. Viktor Sandmann - Strom v krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč