Po horkém dni - Velký formát

Autor: James Charles
(1851 Warrington, GB - 1906 Llandyrnog, GB)

signováno vpravo dole, na reversu na napínacím rámu výstavní štítek z galerie v Pittsburgu v USA, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 112 cm, výška: 87 cm, rámování: 102 x 127 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč