Portrét ženy

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole 14/15
Technika: lept na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list 45 x 32,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:29

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč