103. Krajina v Provance

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno 15/40 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 32,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč