Portrét ženy

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno 2/15 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list 32,5 x 23,5

Konec dražby: 05.03.2019 22:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč