Chlapec s kopím

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

nesignováno, přisouzeno autorovi
Technika: lept na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 27,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč