107. Rotunda v Simaine

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole 5/40, vlevo v rohu francouzsky název díla, na reversu je celní razítko z Paříže
Technika: lept na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: volný list 28 x 38,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč