Akt ženy

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno 9/30 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 23,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list 52,5 x 40 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:48

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč