Žena s korály

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list 55 x 34,5 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:57

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč