25. Žena s korály
Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)
signováno vpravo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list 55 x 34,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč