Větrný mlýn v krajině

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 150/500, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1949
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 49 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč