519. Žena s přivřenýma očima
Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)
signováno vpravo dole tužkou, číslováno 7/15 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 45,5 x 32,5
Konec dražby: 14.07.2019 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč