Potrét ženy

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno 23/30 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 53 x 40 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:24

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč