Portrét ženy - Femme aux ...

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno 8/30 vlevo dole, vlevo v rohu je název díla francouzsky, na reversu původní čsl. vývozní razítko
Technika: lept na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list 55 x 38 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč