Žena s přivřenýma očima

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno 7/15 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 45,5 x 32,5

Konec dražby: 05.03.2019 22:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč