257. Kupky sena
Autor: Evald Kallstenius
(1898 Stockholm, Švédsko - 1957 ?)
signováno vpravo dole, blondel zlacený rám pošk. protrženo
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 51 cm, rámování: 72,5 x 83,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč