524. Mladá dívka
Autor: Guy Séradour
(1922 - 2007 Francie)
signováno vlevo dole, rám značen pařížským rámařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 16,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 38,5 x 28 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč