5. Na cestě - Velký formát
Autor: Dorothy Cox
(1882 Leeds, GB - 1940 Řím, Itálie)
signováno a datováno vpravo dole, masivní zlatý rám
Technika: olej na plátně, datace: 1904
Šířka: 108 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 127 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč