114. C. Schmidt - Na břehu
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1889
Šířka: 34 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 37 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč