Dítě se psem

Porcelánová plastika značeno vtlačenou značkou zespodu.
Výška: 10 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč