115. Muž hrající karty
nesignováno, paspartováno
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč