114. Zátiší
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč