Dřevorubcův odpočinek

Autor: John Westall
(?1873 - 1893 GB)

signováno vpravo dole a uprostřed dole na rámu. Rámováno v širokém zlaceném původním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 51 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 27.09.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč