Pletení u ohně

Autor: Bernhard Oscarsson
(1894 ? - 1977 ?)

rámováno, signováno a datováno dole
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 62 cm, rámování: 80 x 68 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč