344. Růže ve džbánu
Autor: Sven Hansson
(1927 Munkedal - 2014 Rydebäck, Švédsko)
rámováno, signováno a datováno vpravo dole, plátno lehce povolené, rám lehce ošoupaný
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 56 cm, výška: 96 cm, rámování: 101 x 60,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč