7. Concentration camp

Autor: Martin Engelman
(1924 Nizozemí - 1992 Paříž, Francie)

olištováno, signováno vpravo dole, na zadni straně podpis,datace a misto vzniku díla
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 116 cm, výška: 95 cm, rámování: 97 x 118 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč